Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySháníte informace o mistrovství světa v ledním hokeji? Aplikace 2015 IIHF vám...

Sháníte informace o mistrovství světa v ledním hokeji? Aplikace 2015 IIHF vám pomůže!

Mistrovství světa v ledním hokeji, které se tento rok bude konat v Praze a Ostravě, se nezadržitelně blíží! Buďte v obraze! Pomůže vám k tomu oficiální IIHF aplikace pro Android a iOS. 

Aplikace s prostým názvem IIHF shromažďuje všechny potřebné informace nejen k mistrovství světa v hokeji, ale i ke všem právě probíhajícím hokejovým utkáním. Dozvíte se tak prakticky všechno, co se v hokeji na mezinárodní úrovni událo, nebo co se aktuálně připravuje. Po startu aplikace tedy v nabídce menu zvolíte vámi vybraný turnaj a dále druh informací, které vás zajímají. Tímto způsobem se můžete proklikat jak k soupiskám reprezentačních týmů, tak k informacím o zraněních, vyloučeních, ale třeba i o aktuálních výsledcích.

Každá správná sportovní aplikace by měla obsahovat také upozornění na začátek vybraných utkání, na vyloučení, či na změnu skóre a ani 2015 IIHF na tuto funkci nezapomněla. Požadované informace můžete velmi jednoduše nastavit a spravovat. Mnohem důležitější je ale skutečnost, že notifikace opravdu fungují, což byl hlavní problém předchozí oficiální hokejové aplikace i dalších podobně zaměřených aplikací včetně té extraligové. Doufejme, že do startu Mistrovství se v tomto směru nic nezmění a my konečně budeme plně informováni i v průběhu utkání.

Poslední stálicí oficiální hokejové aplikace je možnost povzbudit svůj tým, nebo rovnou zanechat Tweet.

Aplikace 2015 IIHF je k dispozici pro Android a iOS. Z Google Play a App Store si ji můžete stáhnout zdarma.

screen568x568 (1)

screen568x568

[appbox googleplay com.iihf.android2015]

[appbox appstore 946221725]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře