Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyShadow Tactics: Blades of the Shogun vás zavede do doby samurajů. Stahujte...

Shadow Tactics: Blades of the Shogun vás zavede do doby samurajů. Stahujte zdarma!

Další hrou, kterou v obchodě Epic Games Store až do zítřejších pěti hodin odpoledních hodin můžete stahovat zdarma, je real-time strategie Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Taktická stealth strategie Shadow Tactics: Blades of the Shogun od německého studia Mimimi Productions vyšla v prosinci 2016 na PC, Macu i Linuxu. O rok později se podívala rovněž na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Hra podobná sériím Commandos a Desperados nás zavádí do roku 1615, kdy se moci nad Japonskem chopí nový šógun, jehož cílem je sjednocení ostrovního státu a nastolení míru. V krásně vykresleném prostředí bude vaším úkolem chránit šóguna před jeho odpůrci, kteří ho chtějí sesadit a ujmout se vlády nad ostrovy. Na výběr budete mít pět statečných hrdinů, s nimiž budete plnit nejrůznější úkoly a mise.

Čas na stažení hry z tohoto odkazu máte do zítřejších pěti hodin odpoledne. Poté Shadow Tactics: Blades of the Shogun nahradí jiný titul.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře