Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBaterie Xiaomi Mi 10 Pro se kompletně dobije za pouhých 35 minut

Baterie Xiaomi Mi 10 Pro se kompletně dobije za pouhých 35 minut

Objevuje se stále více zpráv o chystaném Xiaomi Mi 10 Pro. Nyní zahraniční zdroje přicházejí s informací, že se baterie telefonu kompletně dobije za pouhých 35 minut. Podporováno totiž bude 50W rychlé nabíjení.

Mi 9 je tu s námi skoro rok, a tak se již brzy dočkáme následovníka. Ostatně nedávno to na sociální službě Weibo prozradil sám šéf Xiaomi Bin Lin. Smartphone s označením Mi 10 Pro nabídne špičkové parametry. Vybaven by měl být výkonným osmijádrovým Snapdragonem 865 a na jeho zadní straně se má nacházet 108Mpx fotoaparát. Operačním systémem bude Android 10 a počítat také můžeme s uživatelským prostředím MIUI 11.

Dříve se spekulovalo, že Mi 10 Pro bude podporovat až 66W dobíjení, nakonec se této hodnoty nedočkáme, nasazena bude „jen“ 50W verze rychlého nabíjení, i tak ale Mi 10 Pro bude patřit mezi telefony, jejichž baterie se nabije v rekordním čase.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. K čemu je to rychlé dobití dobré? Tedy krom enormního zatěžování baterie? Opravdu nestačí dát každou druhou noc na pomalou nabíječku a ráno odcházet s nabitým founem?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře