Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkySeznam všech zařízení, která dostanou Android 6.0 Marshmallow

Seznam všech zařízení, která dostanou Android 6.0 Marshmallow

Google před několika hodinami vydal aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow pro starší zařízení, načež se přihlásilo hned několik společností se zprávou, že jím updatují své vlajkové lodi.

Jako první aktualizaci potvrdila společnost HTC, která byla následována společností Motorola, LG a Sony. Na čínských blozích však nyní kolují zprávy, že Androidu 6.0 Marshmallow by se v nadcházejících týdnech, respektive měsících mohlo dočkat mnohem více zařízení. Jmenovitě se jedná o smartphony od Asusu, OnePlus, Xiaomi, Huawei či Elephone.

Seznam, který koluje na čínském internetu, najdete níže. Chybí v něm ovšem několik zařízení včetně Xperie Z5, jejichž aktualizaci výrobce již potvrdil.

Android-6-marshmallow-update-schedule

Patří váš smartphone mezi zařízení, která čeká aktualizace? A jak se na ní těšíte?

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Až na to, že tato informace je déle jak měsíc stará a podává nepřesné a zavádějící informace. Příště si radši zjistěte více informací než vydáte takto nesmyslný článek… Děkuji, Liška.

    • Musím se autorky zastat. Původní zdroj, čínský server mydrivers.com, zprávu publikoval 4.10, opravdu tedy nevím, o jakém měsíci tu mluvíte. Pěkný den.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře