Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySeskok s futuristickými brýlemi od Googlu nad San Franciscem. Podívejte se na...

Seskok s futuristickými brýlemi od Googlu nad San Franciscem. Podívejte se na strhující keynote [video]

Je tomu několik dnů od chvíle, kdy Google odstartoval úvodní keynote na konferenci Google I/O, na které představil spoustu nových produků, včetně nové verze Androidu 4.1 Jelly Bean. Pokud jste z nějakého důvodu nestíhali přímý přenos, můžete se nyní na keynote podívat ze záznamu.

Jak sami uvidíte, začátek konference Google I/O byl výborný, nedávná prezentace od Applu v tomto porovnání vypadá jako ?nudné představení?.

Google ve strhujícím tempu začal novým Androidem, pokračoval k tabletu Nexus 7 a kuličce Nexus Q, Google+ a na samotný závěr vyrukoval s projektem Google Glass.

Představení všech vymožeností futuristických brýlá probíhalo živě uprostřed keynote skrze sociální síť Google+. Skupina kaskadéru absolvovala výskok nad San Franciskem. Poté se projela na kole a nakonec sešplhala po stěně přednáškového sálu. Bravo!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře