Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkySeriálový Sheldon Cooper je tváří nové reklamní kampaně Intelu

Seriálový Sheldon Cooper je tváří nové reklamní kampaně Intelu

Americká společnost Intel se ve své nové kampani zaměřuje na výhody rozhraní RealSense, které zásadně změní způsob, jak lidé počítače ovládají. Spojuje se v ní s Jimem Parsonsem, jenž hraje známou postavu geniálního teoretického fyzika Sheldona Coopera v komediálním seriálu The Big Bang Theory.

Nová kampaň Intelu odstartuje naplno příští týden, v uplynulých hodinách americká firma ale už uveřejnila první dvě reklamy.

Obě videa se zaměřují na technologie projektu RealSense, které umožní ještě bezprostřednější metody interakce počítače a uživatele.

Jedním z prvních produktů s RealSense je malá 3D kamera, která zařízením umožňuje vidět prostorově, podobně jako vidí lidské oči. Představena byla na veletrhu CES v Las Vegas a Intel se na tiskové konferenci chlubil tím, že díky ní můžeme počítače ovládat gesty, pohyby hlavy, nebo vyjádřením nálady. Navíc kamerka poslouží třeba i jako 3D skener pro 3D tiskárnu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře