Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkySergey Brin cestoval metrem v New Yorku, prozradily ho Google Glass

Sergey Brin cestoval metrem v New Yorku, prozradily ho Google Glass

Není žádným tajemstvím, že spoluzakladatel Googlu Sergey Brin testuje již delší čas zázračné brýle, které možná jednou nahradí mobil. Nosí je rád a všude s sebou. Hledí přes ně ať už sedí ve své kanceláři v Mountain View nebo jede newyorským metrem, jak dokazuje fotografie, která oblétla Twitter.

Kdyby vám někdo řekl, že viděl jednoho z nejmocnějších lidí světa v metru oblečeného ve sportovním oblečení s čepicí a Google Glass, asi byste tomu nevěřili. Noah Zerkin však na rozdíl od ostatních spolucestujících, kteří byli stejně jako on na cestě z Harlemu do Brooklynu, Sergeye Brina poznal, vyfotil a prohodil s ním krátce i pár slov o moderních technologiích.

Kdy se neobvyklého produktu v praxi dočkáme, zatím není jasné. První prototypy Google vývojářům, kteří si je předobjednali na konferenci I/O, zašle už za několik dní. Pokud vše půjde hladce, mohl by se Project Glass objevit v prodeji už příští rok.

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře