Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyŠeptanda: Nový tablet Nexus 10 vyrobí Asus, cena bude atakovat 11 tisíc...

Šeptanda: Nový tablet Nexus 10 vyrobí Asus, cena bude atakovat 11 tisíc korun

Nový tablet Nexus 10 vyrobí společnost Asus. Tato zpráva se momentálně šíří technologickými servery rychlostí blesku. A když ji vzal za svou i uznávaný mistr úniků Evan Blass, který výrobce často rozpaluje do běla, tak už to něco znamená.

Člověk vystupující pod přezdívkou @Rage06, který je autorem původní zprávy, není žádným „nezdárkem“, nýbrž pracuje pro PC World ve Velké Británii.

V databázi systému svého zaměstnavatele našel v minulých hodinách údaje, které ukazují, že Nexus 10 bude vyroben společností Asus. U tabletu byla dokonce uvedena i jeho předpokládaná cena 349,99 liber, v přepočtu 10 800 korun.

Až dosud se mělo za to, že novou generaci referenčního tabletu znovu vyrobí Samsung. Hovořil o tom i Sundar Pichai, šéf Google pro Android, Chrome a aplikační aktivity.

Dle spekulací nabídne nový desetipalcový tablet od Googlu fantastický displej s vysokým rozlišením, úctyhodný výkon a samozřejmě nejnovější verzi operačního systému Android – KitKat.

nexus10

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře