Neděle, 26 června, 2022
DomůNovinkyRovio vydalo Angry Birds Star Wars II pro iOS, Android a Windows...

Rovio vydalo Angry Birds Star Wars II pro iOS, Android a Windows Phone 8

Finské vydavatelství uvedlo Angry Birds Star Wars II. V pokračování čekají na hráče nová a přepracovaná prostředí, a vůbec poprvé v dějinách série si také mohou vybrat stranu. Kdo chce, může si zahrát za Darth Maula a jeho impérium. Angry Birds Star Wars II jsou ke stažení pro Android, iOS a Windows Phone 8.

Už první spojení mobilního fenoménu Angry Birds a Hvězdných válek se přetavilo v nejzábavnější ze všech dosud vydaných dílů. Pokračování chce však být ještě lepší.

Dvojka navazuje na oblíbené prostředí z jedničky a přidává k tomu nové lokace a třicet hratelných postav. Zatím jsou dostupné ale jen dvě kapitoly – Invaze na Naboo a Útěk na Tatooine.

Základní pravidla hry se nemění: hráč opět vystřeluje z praku naštvané ptáky, kterými se snaží zasáhnout nepřátele v podobě vepřů, kteří představují protistranu.

Významnou novinkou, kterou Angry Birds Star Wars II také přináší, jsou Telepody – hračky, které bude prodávat Hasbro, pomocí nichž hráči dostanou do hry své oblíbené postavy.

Angry Birds Star Wars HD
Angry Birds Star Wars HD

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře