Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyRovio vydalo Angry Birds Star Wars II pro iOS, Android a Windows...

Rovio vydalo Angry Birds Star Wars II pro iOS, Android a Windows Phone 8

Finské vydavatelství uvedlo Angry Birds Star Wars II. V pokračování čekají na hráče nová a přepracovaná prostředí, a vůbec poprvé v dějinách série si také mohou vybrat stranu. Kdo chce, může si zahrát za Darth Maula a jeho impérium. Angry Birds Star Wars II jsou ke stažení pro Android, iOS a Windows Phone 8.

Už první spojení mobilního fenoménu Angry Birds a Hvězdných válek se přetavilo v nejzábavnější ze všech dosud vydaných dílů. Pokračování chce však být ještě lepší.

Dvojka navazuje na oblíbené prostředí z jedničky a přidává k tomu nové lokace a třicet hratelných postav. Zatím jsou dostupné ale jen dvě kapitoly – Invaze na Naboo a Útěk na Tatooine.

Základní pravidla hry se nemění: hráč opět vystřeluje z praku naštvané ptáky, kterými se snaží zasáhnout nepřátele v podobě vepřů, kteří představují protistranu.

Významnou novinkou, kterou Angry Birds Star Wars II také přináší, jsou Telepody – hračky, které bude prodávat Hasbro, pomocí nichž hráči dostanou do hry své oblíbené postavy.

[appbox googleplay com.rovio.angrybirdsstarwarsii.ads]

[appbox appstore id557138109]

[appbox appstore id645859810]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře