Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyŠéf Samsungu ukázal špičkový Galaxy Note9 ještě před premiérou

Šéf Samsungu ukázal špičkový Galaxy Note9 ještě před premiérou

Přestože se nový Galaxy Note9 oficiálně představí až příští měsíc, vybraní zaměstnanci Samsungu jej už testují. Jedním z nich je i šéf mobilní divize jihokorejského podniku DJ Koh, který se s chystaným top modelem objevil na akci výrobce v čínském Wuhanu.

Galaxy Note 9 je nejdůležitější model Samsungu pro druhou polovinu letošního roku. Výrobce ho představí 9. srpna v New Yorku, smartphone se nicméně již na živo ukázal v rukou vysoce postaveného zaměstnance Samsungu v Číně, kde ho na fotografii zachytil jeden z přítomných novinářů.

Po zvětšení snímku je patrné, že jde skutečně o letošní Note9 a nikoli loňský model Note8. Přiblížení fotky ukazuje, že je čtečka otisků prstů umístěna nikoliv vedle fotoaparátu, ale pod ním. To už známe z nových S9 a z ergonomického hlediska je to rozhodně dobrý krok.

Jednou z novinek Galaxy Note9 bude nový stylus pro psaní na displeji. Nově má mít podporu technologie Bluetooth, a tak s ním bude možné psát na papír a poznámky či malůvky se bezdrátově automaticky přenesou do telefonu. Zákazníkům se jistě bude líbit také 4 000mAh baterie, fotoaparáty naopak mají být stejné jako u modelu Galaxy S9+, i když i u nich lze očekávat drobná vylepšení.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře