Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySe smartphony od Samsungu jsou lidé spokojenější, než s iPhony

Se smartphony od Samsungu jsou lidé spokojenější, než s iPhony

Americký Institut ACSI vydal zajímavou zprávu, která tvrdí, že zákazníci společnosti Samsung jsou se svými novými smartphony spokojenější, nežli zákazníci společnosti Apple. 

Americký Institut ACSI se věnuje hodnocení jednotlivých produktů a s tím souvisejícímu zveřejňování indexu spokojenosti. V této konkrétní zprávě stojí, že v roce 2014 bylo se svým zařízením od Applu spokojeno celkem 79% zákazníků, zatímco se svým zařízením od Samsungu rovných 81% zákazníků. Tyto dvě společnosti si tak během roku vyměnily pozici, neboť v roce 2013 bylo se svým zařízením od Applu spokojeno 81% zákazníků a se svým zařízením od Samsungu jen 76% zákazníků.

Zpráva dále uvedla, že se zařízením od Nokie byla spokojeno rovných 77% zákazníků,  se zařízením od HTC 75% zákazníků, se zařízením od BlackBerry 74% zákazníků a se zařízením od LG pak 73% zákazníků. A jak jste na tom vy? Jste se svým smartphonem spokojení, nebo byste ho klidně vyměnili za jiný? A pokud ano, tak za jaký?

Všechny výsledky studie najdete na stránkách ACSI zde.

spokojenost-se-smartphony

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře