Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAplikace a hry v hodnotě 110 dolarů dnes na Amazonu můžete mít...

Aplikace a hry v hodnotě 110 dolarů dnes na Amazonu můžete mít zcela zdarma!

Amazon si pro své zákazníky i na nový rok přichystal nabídku zajímavých aplikací a her, které si nyní z Amazon App Storu můžete stáhnout úplně zdarma. Nabídka se týká přibližně 30 placených titulů.

Mezi nejzajímavější kousky této nabídky rozhodně patří výborná plošinovka Thomas Was Alone, logická hra LYNE, závodní hra Riptide GP 2, strategii Kingdom Rush Frontiers, antivirus AVG Pro Android Security, nebo Distant Suns: Unleash your inner astronaut, která vám pomůže při pozorování hvězd. Kompletní nabídku Amazonu najdete zde.

Nabídka aplikací a her z Amazonu je omezená pouze nutností mít ve svém zařízení Amazon Appstore. Pokud tuto aplikaci ještě nemáte nainstalovanou,budete si ji muset stáhnout a nainstalovat ze stránek Amazonu zde. Aplikace se ze zřejmých důvodů nenachází na Google Play. Jo a před stahováním nezapomeňte ve svém smartphonu dovolit stahování z cizích zdrojů. Android totiž Amazon za cizí zdroj považuje.

amazon-appstore-aplikace-zdarma

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře