Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyScreenshield Tempered Glass pro smartphony vydrží i přímý úder kladivem

Screenshield Tempered Glass pro smartphony vydrží i přímý úder kladivem

Vysoce odolné sklo výrazně zvyšuje ochranu displejů smartphonů a vydrží i přímý úder kladivem. Stejně jako u ostatních produktů společnosti Skinzone nabízí doživotní záruku a možnost odborné instalace.

Ochranné sklo Screenshield Tempered Glass je určeno zejména pro náročné uživatele či majitele prémiových mobilních zařízení. Výrobce tvrdí, že mobilní zařízení dokáže ochránit nejen proti škrábancům způsobeným ostrými předměty, ale i velmi silným nárazům, jako je např. přímý úder kladivem. Šířka pouhých 0,26 mm navíc zaručí jeho transparentnost a naprosto neomezí funkčnost displeje mobilního zařízení.

Díky speciální svrchní oleofobické vrstvě, která je příjemná na dotek a zamezí zanechávání otisků prstů na displeji zařízení, je zaručena maximální uživatelská přívětivost. Spodní silikonová vrstva zase zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci ochranného skla bez vzniku jakýchkoli bublinek.

Snadnou aplikaci ochranného skla umožňují doplňky prodejního balení, které vedle ochranného skla obsahuje také návod na jeho aplikaci, odstraňovač prachu, vlhčený a suchý čistící ubrousek, hadřík z mikrovlákna a plastovou stěrku. Zákazníkům, kteří se obávají aplikace skla svépomocí, je určeno demonstrační video či telefonní linka +420 266 611 031, na níž si mohou domluvit aplikaci skla zdarma v prodejním místě společnosti Skinzone.

Ochranné sklo Screenshield Tempered Glass je v současnosti dostupné pro vybrané mobilní telefony značek Apple, Samsung a LG. Během krátké doby se seznam kompatibilních zařízení rozšíří i o další značky.

Doporučená koncová cena produktu činí 490 Kč, do konce roku ale mohou všichni zákazníci využít akční slevu 40 %, (nutné zadat v eshopu kód SSTG), kterou společnost Skinzone poskytuje na všechny Screenshield Tempered Glass.

518

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře