Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyObří datadisk XCOM: Enemy Within vychází pro iOS a Android

Obří datadisk XCOM: Enemy Within vychází pro iOS a Android

Společnost 2K Games dnes vydala datadisk k populární hře XCOM pro iOS a Android. Stáhnout do vašeho zařízení si ho můžete za 350 korun. Velkou výhodou je, že je hratelný i v případě, že nevlastníte původní Enemy Unknown.

Titul Enemy Within vyšel již dříve na konzole a počítače. Server Metacritic.com, který počítá všechna hodnocení jak profesionálních herních žurnalistů, tak i obyčejných hráčů, hře vygeneroval skóre 86 procent. Očekává se, že podobně vysoké hodnocení Enemy Within získá i od hráčů na mobilech a tabletech.

Enemy Within přináší oproti původní hře velké množství nových dovedností, vylepšení a zbraní pro souboje s novými nepřáteli a mimozemskou hrozbou. Rozšíření zahrnuje také dodatečné mapy a mise, novou taktickou i strategickou hru a přidává nový síťový obsah.

[appbox googleplay com.tt2kgames.xcomew]

[appbox appstore id881270303]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ahoj. Mám Samsung galaxy note pro wifi 12.2 palce – android 4.4.2 – zařízení není kompatibilní s hrou. Dá se tenhle problém nějak vyřešit? Dík za odpověď…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře