Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySběratelskou karetní fantasy hru Hearthstone si nyní můžete zahrát i na iPadu

Sběratelskou karetní fantasy hru Hearthstone si nyní můžete zahrát i na iPadu

Blizzard pokračuje ve vytváření dokonalé multiplatformní hry. Po PC se do Hearthstone můžete pustit i na iPadu. Přitom vám poslouží stejný účet battle.net a přivítá vás velice podobné uživatelské rozhraní.

Hearthstone s podtitulem Heroes of Warcraft je sběratelská karetní fantasy hra, v níž se setkáte s téměř všemi zásadními postavičkami Blizzardích her včetně Warcraftu, StarCraftu a Diabla.

Vedle kartiček, které máte ve svém herním balíčku, je ve hře důležité také levelování vašeho hrdiny a jeho speciální vlastnosti a dovednosti. Právě tím dosahuje hra obřích rozměrů a je pěkně košatá i ve chvíli, kdy se potkají dva stejní hrdinové.

Další předností Hearthstone: Heroes of Warcraft je samotná délka soubojů, která se ani při pekelně obtížném střetu nevyšplhá na více jak 20 minut. To znamená, že si k ní můžete odběhnout kdykoliv během dne.

Hearthstone je free-to-play hra v tom pravém slova smyslu. Zdarma si ji můžete stáhnout, hrát i vyhrávat. Hlavní příjmy hry by měly pocházet z neodolatelných sběratelských balíčků.

[appbox appstore 625257520]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře