Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyNový Philips W6618 ohromí dvouměsíční výdrží na baterku

Nový Philips W6618 ohromí dvouměsíční výdrží na baterku

Philips představil další model s extrémní výdrží. Známý výrobce deklaruje v pohotovostním, neboli „stand by“ režimu výdrž dva měsíce a až 33 hodin při telefonování, což je více než úctyhodné číslo.

Philips W6618 není smartphone, který bude atakovat čelní příčky různých benchmarků. Výbava je naopak velice skromná.

Displej má rozlišení qHD 540 × 960 pixelů a úhlopříčka hodnotu 5 palců. Výkon telefonu zajišťují čipová sada od MediaTeku s frekvencí 1,3 GHz a 1 GB RAM. Pro ukládání fotografií, videí a dat je připravena vestavěná paměť s kapacitou 4 GB, kterou je možné zvětšit pomocí paměťových karet formátu microSD.

Fotoaparát s přisvětlovací diodou má rozlišení osm megapixelů a operační systém je Android 4.2 Jelly Bean. Pod skořápkou smartphonu dále najdeme sloty pro dvě SIM karty.

Největším prodejním argumentem nového Philipsu je (nevyjímatelný) akumulátor s kapacitou 5 300 mAh, díky němuž telefon na příjmu vydrží až 66 dní (1 604 hodin), nebo je s ním možné nepřetržitě telefonovat až 33 hodin.

phillips_1Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To určitě…. zase ty jejich laboratorní testy… s tou baterkou a sestavou to vydrží 3-5 dní používání, ale dva měsíce to nezůstane ani v tom stand-by modu…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře