Samsungy Galaxy S6 a S6 edge netáhnou. Cena proto padne o tisíce


Samsungy Galaxy S6 a S6 edge netáhnou. Cena proto padne o tisíce

O tom, že prodeje špičkových smartphonů S6 a S6 edge nejsou takové, jaké by si jihokorejský výrobce představoval, si štěbetají už i vrabci na střeše. Samsung proto bude výrazně zlevňovat. Nejlevnější model Galaxy S6 má po úpravě cen přijít na 16 799 korun a zahnutý S6 edge zlevní ještě výrazněji, plošně až o čtyři tisíce korun.

V současné době je oficiální cena základní verze S6 s 32 GB uživatelské paměti 19 799 korun. V cash-back akci ovšem výrobce zákazníkům vrací po koupi 2 500 korun zpět, takže ve skutečnosti mobil vyjde na 17 299 korun. Od zítřka však bude ještě levnější. Podle informací serveru mobil.cz Samsung cenu sníží na 16 799 Kč. U zahnutého top modelu S6 edge by měl potom zlevnit ještě výrazněji, prý o 4 000 Kč. Jeden z nejvybavenějších smartphonů na trhu si tak zákazníci budou moci pořídit již za 19 799 Kč. Obdobně mají zlevnit i verze s větší uživatelskou pamětí: klasická vždy o tři tisíce korun, zahnutá o čtyři.

Lze navíc předpokládat, že ceny v příštích měsících budou ještě klesat. Apple v září uvede nové iPhony a do prodeje se na evropském trhu chystá také špičkový Honor 7 a možná i Xperia Z5.

Samsung-GALAXY-S6-edge

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. Daniel Zvir

    „již za“ skoro 20 000 Kč? Ne, díky.

  2. jsemgogo

    Ať si to za ty peníze strcej někam, bazmeky jedny skleneny predrazeny. 😀Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.