Samsungu Galaxy Note 9 v měděném provedení to náramně sluší


Samsungu Galaxy Note 9 v měděném provedení to náramně sluší

Od dnešního dne je možné zakoupit chytrý telefon Samsung Galaxy Note 9 v měděné barvě. Novinka je k dispozici ve verzi 512 GB pouze ve značkových prodejnách výrobce nebo oficiálním e-shopu za doporučenou maloobchodní cenu 32 499 Kč.

Měděná verze doplnila další barvy, ve kterých se již Note 9 v Česku prodává. Konkrétně je na tuzemském trhu smartphone dostupný ve variantách Ocean Blue (modrá), Cloud Silver (Stříbrná) a Midnight Black (černá).

Do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob) lze podobně jako u ostatních barevných variant 512GB verze Note 9 navíc zdarma získat microSD kartu s 512 GB v hodnotě 6 990 Kč.

Samsung Galaxy Note 9 má špičkový zaoblený displej typu Super AMOLED, procesor Exynos 9810, 6 GB RAM či velké uživatelské úložiště s podporou microSD karet až do kapacity 1 TB. Velkým tahákem je dotykové pero S-Pen, které se k telefonu připojuje prostřednictvím bezdrátového standardu Bluetooth. Díky to mu může fungovat stylus také jako dálkový ovladač.

Na zadní straně Note 9 nabízí duální optiku, která je složena ze dvou snímačů s rozlišením 12 Mpx. Díky tomu zvládá dvojnásobný bezztrátový zoom, což využil Samsung již dříve u modelu Galaxy S9+. Ve výbavě telefonu nechybí také kompletní konektivita včetně českého LTE či masivní 4000mAh baterie.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.