Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkySamsung zveřejnil SDK nových chytrých hodinek Gear S2

Samsung zveřejnil SDK nových chytrých hodinek Gear S2

Samsung zveřejnil vlastní Tizen Software Development Kit k aktuálně představeným chytrým hodinkám Gear S2. Tento krok přinese neomezené možnosti pro vývojáře aplikací, partnery a profitovat z něj samozřejmě budou i koncoví zákazníci.

Již v dubnu Samsung spustil speciální program pro vývojáře, kteří po registraci dostali přístup k SDK tohoto nejnovějšího modelu nositelného zařízení. Otevřený přístup zajistil tisíce aplikací pro Gear S2, které jsou již dostupné prvním uživatelům. 18. srpna, před oficiálním představením Gear S2, byla rovněž pro vývojáře a partnery spuštěna registrace aplikací na Gear S2 seller site.

Samsung Gear S2 SDK nabízí následující výhody:

  • Vylepšené samostatné funkce: Vývojáři mohou vytvořit samostatné aplikace pro Samsung Gear S2 díky flexibilnímu API (rozhraní pro programování aplikací) s přístupem k informacím o volání, poloze a síti. Uživatel se tak může připojit k 3G sítím i bez závislosti na telefonu.
  • Webové a samostatné aplikace: Vývojáři mohou díky novému SDK navrhovat aplikace jak webové, tak i samostatné. Rozhraní platformy Tizen umožňuje vyvíjet rychlé, neobjemné a oblíbené aplikace s EFL (Enlightenment Foundation Libraries)
  • Podporu pro Android: Připojení k telefonům s Androiden nejen značky Samsung. Dojde tak k širšímu pokrytí, které zasáhne vice uživatelů. Zde najdete seznam zařízení, která jsou podporována.

SDK je nyní volně ke stažení na webu pro Samsung vývojáře www.developer.samsung.com/wearable.

Samsung-Gear-S2-classis-release-date-price-specs-front

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře