Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyDivine Academy se z iOS dostává také na mobily a tablety s...

Divine Academy se z iOS dostává také na mobily a tablety s Windows Phone

Budovatelská free-to-play strategie od Big Fish Games se z počítačů a mobilních zařízení s iOS dostává také na platformu Windows Phone. S sebou si opět přináší velký kopec zábavy i pěkné grafické zpracování. 

Divine Academy je unikátní mix budovatelské a tzv. „božské“ strategie. Ve hře dostanete na starosti maličkou vesnici a vaším úkolem bude ji (podobně jako například ve hře Godus) opečovávat a starat se o to, aby dosáhla pořádného rozmachu. Z vesničky se tak postupně stává město, z něho pak velkoměsto, které nakonec přeroste v samostatnou civilizaci.

Divine Academy je zasazená do starověkého Řecka, což s sebou přináší příslušné budovy i obřady. K tomu si připočítejte fascinující charaktery, s nimiž můžete různými způsoby interagovat a zadávat jim například práci, dále objevování nových oblastí, poklady a další serepetičky a máte plus minus vše, na co se v této hře můžete těšit.

Pokud vás Divine Academy zaujala, můžete si ji stáhnout z Windows Phone Store. Jak už bylo zmíněno, hra je free-to-play, takže vás její stažení nebude nic stát. Vedle platformy Windows Phone je Divine Academy stále k dispozici i pro zařízení s iOS. Taktéž z Apple App Storu si tuto hru můžete stáhnout zdarma.

[appbox windowsstore appid 9nblggh35dl9]

[appbox appstore 931367498]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře