Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySamsung zahájil spolupráci s firmou Deezer, potěší všechny hudební fanoušky

Samsung zahájil spolupráci s firmou Deezer, potěší všechny hudební fanoušky

Majitelé mobilních zařízení značky Samsung získají přístup k více než 30 milionům skladeb a k dalším funkcím od poskytovatele hudebních služeb Deezer na tři měsíce zdarma.

Samsung má pro své zákazníky v České republice a na Slovensku hudební dárek díky partnerství s jedním z největších a nejrozmanitějších poskytovatelů hudebních streamingových služeb, společností Deezer. Tato spolupráce zajistí pro uživatele zařízení značky Samsung kvalitní a lépe dostupný hudební obsah, jelikož katalog Deezer obsahuje více než 30 milionů hudebních skladeb.

Při příležitosti uvedení tabletů řady Galaxy Tab S na trh získají od dnešního dne zákazníci neomezený přístup ke službě Deezer Premium+ na dobu tří měsíců zdarma a bez reklamy. Tato služba poskytuje lepší kvalitu zvuku (320 kbps) a doporučení hudebních editorů Deezer. Měsíčně stojí předplatné verze Premium+ 5,99 euro (zhruba 164 korun).

Aplikace je ke stažení z kategorie Galaxy Gifts z obchodu Galaxy Apps zde.

image01

Služba Deezer bude k dispozici pro modely Galaxy Tab S Family (všechny dostupné modely), Galaxy S5 a S5 mini, Galaxy K Zoom a Galaxy Tab 4 Family (všechny dostupné modely).

Deezer je druhý největší evropský poskytovatel streamované hudby, dostupný je na 182 trzích celého světa

Zákazníci mohou nabídku čerpat pouze s registrovaným účtem Samsung Account.

image02

Zdroj: Samsung TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře