Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung začal v Německu prodávat „inovovaný“ Galaxy S5

Samsung začal v Německu prodávat „inovovaný“ Galaxy S5

Samsung začal prodávat novou verzi svého nejprodávanějšího smartphonu. Odlišnost spočívá v použití nového procesoru. Místo Snapdragonu 801 má nový Galaxy S5 Plus výkonnější Snapdragon 805. V Německu nové provedení již skoro rok starého modelu stojí 537 eur.

Samsungů zdá se není nikdy dost. Proto je tu Galaxy S5, tedy vlastně Galaxy S5 Plus. Vylepšení nového modelu spočívá hlavně v přítomnosti čipsetu Snapdragon 805, jehož přínosem je kromě vyššího výkonu také podpora sítí LTE Cat 6. To znamená, že telefon zvládne připojení o rychlosti až 225 Mb/s.

Jinak zůstalo naprosto vše při starém. Opět je tedy použit 5,1palcový displej s Full HD rozlišením, fotoaparát je nadále šestnáctimegapixelový a zachována zůstala i uživatelská paměť 16 GB, rozšiřitelná pomocí paměťových karet.

V Německu nový Samsung Galaxy S5 Plus prodává e-shop meinpaket.de. Cena je 538 eur. Telefon je možné zakoupit i na portálu eBay, kde v aukci jeho cena začíná na částce 400 eur.

51aa

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře