Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung vydává Android 4.2.2 Jelly Bean pro pětipalcového obra Galaxy Grand

Samsung vydává Android 4.2.2 Jelly Bean pro pětipalcového obra Galaxy Grand

Na Android 4.2.2 Jelly Bean povyšuje v těchto dnech také pětipalcový model Samsung Galaxy Grand, levnější alternativa křížence smartphonu a tabletu Galaxy Note II. Aktualizace je prý zatím dostupná pouze v Rusku. Do dalších regionů, včetně ČR, by se měla dostat maximálně v horizontu několika příštích týdnů.

Android 4.2.2 Jelly Bean přináší kromě funkce Daydream, widgetů na zamykací obrazovce, nových notifikací při stahování aplikací a rychlého nastavení, také softwarové novinky od samotného Samsungu, převážně převzaté z vlajkového modelu Galaxy S4.

Samsung Galaxy Grand má pětipalcový displej s nízkým rozlišením 480 × 800 obrazových bodů, dvoujádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, 1 GB RAM a uživatelskou vestavěnou paměť o kapacitě 8 GB, kterou lze zvětšit pomocí paměťových karet až o 64 GB.

granZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře