Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung má velký problém, prohnutý smartphone Galaxy Round nikdo nechce

Samsung má velký problém, prohnutý smartphone Galaxy Round nikdo nechce

Nepříjemným překvapením pro korejského výrobce Samsung Electronics je nezájem o nový mobil s prohnutým displejem. První týdny prodejů jsou pro firmu šokem. Podle všeho se zatím neprodalo ani 10 000 kusů, což zavání pořádným průšvihem.

Samsung Galaxy Round je smartphone s operačním systémem Android, který se na jihokorejském trhu začal 10. října prodávat v přepočtu za zhruba 19 tisíc korun. Právě vysoká cena je údajně jedním z důvodů, proč se novince prodejně nedaří.

Na vině je také špatná počáteční dostupnost telefonu a i netradiční design, který měl přitom být jeho největší výhodou.

Zákazníci berou Galaxy Round zatím spíše jen jako kuriozitu a ukázku toho, co už je možné vyrobit, něž něco, za co by byli ochotni utratit spoustu peněz.

RoundZdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 1. je to prototyp
    2. je prodejný jen v korei
    3. hodinek Samsung galaxy gear se v Korei prodalo 50 000(tady ste mylně psali, že celkem) a pokud se prototyp, který vlasně k nějakému zvláštnímu účelu není, je prostě lepší si koupit note… si myslím, že je jasný i Samsungu

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře