Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vám vrátí 1 000 Kč při nákupu Galaxy S4 mini nebo...

Samsung vám vrátí 1 000 Kč při nákupu Galaxy S4 mini nebo S5 mini

Pro využití cashbacku stačí smartphony zakoupit u některého z prodejců zapojených do akce a do dvou týdnů se zaregistrovat. Nabídka platí od 13. listopadu do 31. prosince 2015 nebo do vyprodání zásob.

Telefony Galaxy S4 mini a S5 mini lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsungu a v desítkách dalších kamenných i internetových obchodů. Kompletní seznam prodejců zapojených do akce je k dispozici na adrese www.samsung-bonus.eu, kde jsou popsány také oba způsoby registrace a podrobná pravidla pro získání 1 000 Kč zpět. V případě nejasností je pro zákazníky zřízena kontaktní infolinka +420 702 193 570 a e-mail info@samsung-bonus.eu.

Oba smartphony, na které se akce vztahuje, jsou na trhu už dlouho, přesto by mohly někomu pod stromečkem udělat radost. Galaxy S4 mini nabízí 4,3palcový qHD Super AMOLED displej, 8Mpx fotoaparát a aplikaci S Health pro sledování vaší kondice. Model Galaxy S5 mini navíc vyniká odolností vůči prachu a vodě či režimem pro vysokou úsporu energie. Jeho displej má velikost 4,5 palce a HD rozlišení.

5a9s

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře