Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySamsung už vyexpedoval 10 milionů kusů špičkového telefonu Galaxy S4

Samsung už vyexpedoval 10 milionů kusů špičkového telefonu Galaxy S4

Společnost Samsung oznámila, že top model Galaxy S4 se stal nejrychleji prodávaným přístrojem v historii firmy. Za méně než měsíc od uvedení do prodeje dodala do obchodů už více než 10 milionů kusů. Předchůdce potřeboval k dosažení stejné mety dvojnásobek času.

Galaxy S4 se začal prodávat 26. dubna (v Česku o den později). Za pět dní Samsung vyexpedoval 4 miliony kusů svého smartphonu. Předchozí model s pořadovým číslem tři na stejný výsledek potřeboval 21 dnů.

Poté expedice nového vrcholného Galaxy S zpomalila. 10 milionů vyexpedovaných kusů za jeden měsíc je však stále skvělé číslo, o kterém se ostatním výrobcům mobilů s Androidem může jen zdát.

Aby korejský výrobce udržel svůj telefon ve centru pozornosti, pracuje na nových barevných variantách. K bílé a černé přibude během léta také červená, modrá, fialová a hnědá verze.

S4

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře