Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung už prodal pět milionů kusů křížence mobilu a tabletu Galaxy Note...

Samsung už prodal pět milionů kusů křížence mobilu a tabletu Galaxy Note II

Konec měsíce se nese ve znamení Samsungu. Jihokorejská společnost totiž oznámila, že už prodala pět milionů jednotek plácačky Galaxy Note II. Současný top model Galaxy S III pak překonal již na začátku listopadu metu třicet milionů prodaných kusů. Původní model Galaxy Note si přes ne zrovna běžnou velikost pořídilo přes deset milionů zákazníků.

Přerostlý smartphone nebo zmenšený tablet druhé generace má všechny předpoklady, aby svého předchůdce trumfl. Obsahuje větší displej, výkonnější procesor, má dvojnásobek operační paměti a nabízí některé nové funkce. Zkrátka byl vylepšený po všech stránkách.

Galaxy Note II je na trhu dva měsíce prodává se ve 128 zemích světa. Samsung již při uvedení svého obřího modelu prostřednictvím generálního ředitele J.K. Shina avizoval, že chce prodat do konce roku dvacet milionů kusů. A i když k tomuto prohlášení mnozí přistupovali skepticky, je více než pravděpodobné, že se mu to opravdu povede.

Na druhou stranu, Samsung ani tentokrát nespecifikoval, zda jde o počet prodaných kusů koncovým zákazníkům nebo zda jde o telefony dodané do distribuce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře