Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySamsung uvedl tablet Galaxy Tab 3 Kids pro děti

Samsung uvedl tablet Galaxy Tab 3 Kids pro děti

Samsung uvedl novou verzi 7palcového tabletu, která bude určena pro děti. Galaxy Tab 3 Kids je po stránce hardwaru naprosto stejný, jiný je ale vzhled a úprava operačního systému.

Tablet má dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, 1 GB operační paměti a 8 GB vnitřní paměti, která lze rozšířit pomocí micro-SD karet o dalších 32 GB. 7aplcový displej má rozlišení 1024 × 600 pixelů, baterie kapacitu 4 000 mAh. Přítomna je také webkamera a zadní 3Mpx fotoaparát.

Pro děti je určena nová, žlutá varianta, na které je navíc nasazený gumový rámeček pro ochranu zařízení při pádu. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean, avšak s nadstavbou určenou pro děti. Ta je pěkně barevná a přehledná a na první pohled nepoznáte, že je to Android. Zvětšeno bylo také písmo.

Součástí tabletu budou blíže nespecifikované hry a aplikace cílené na děti. Za jakou cenu se Samsung Galaxy Tab 3 Kids bude prodávat, nevíme.

Galaxy Tab 3 KidsZdroj: NextPowerUp

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře