Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySamsung uvádí do prodeje v Česku odolný mobilní telefon Galaxy S4 Active

Samsung uvádí do prodeje v Česku odolný mobilní telefon Galaxy S4 Active

Firma Samsung Electronics zahájila v České republice prodej špičkového smartphonu Galaxy S4 Active, což je voděodolná varianta top modelu Galaxy S4, s nímž má prakticky shodnou výbavu. Pouze fotoaparát dostal nižší rozlišení osm megapixelů, jiná je také použitá technologie výroby displeje.

Na českém trhu cena vychází na více než 15 tisíc korun včetně DPH. V prodeji zatím najdeme pouze šedivou verzi. V dalších barvách (modrá a oranžová) se smartphone začne prodávat později.

Galaxy S4 Active má na své přední straně uložený pětipalcový Full HD displej (jde o klasický TFT panel s horším podáním černé), který lze ovládat i v rukavicích. To oceníte například v zimě.

Telefonu nechybí také podpora LTE a NFC, výkonný čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a široká sada softwarových funkcí. Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean.

15

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře