Samsung startuje cashback na vybrané smartphony Galaxy


Samsung startuje cashback na vybrané smartphony Galaxy

Samsung připravil pro všechny nové zájemce o telefony Galaxy speciální květnovou akci na svoje vybrané modely. Zájemci tak mohou využít nabídky získání zpětného bonusu z nákupu jednoho ze špičkových smartphonů a získat zpět až 4 000 Kč.

Do bonusové akce jsou zařazené modely Galaxy S8+, S8, N8, A5 2017 a A3 2017 a trvá od 1. do 31. května nebo do vyčerpání registrací.

Čerpání bonusů je podmíněné nákupem vybraného modelu telefonu Samsung Galaxy a následnou registrací. Jeden zákazník může zpětný bonus uplatnit na max. dva mobilní telefony.

Registraci je možné provést do 14 dní od nákupu, nejpozději však do 31. května. Koupený telefon musí zákazníci zaregistrovat na https://www.samsung-bonus.eu, zaslat čitelnou kopii účtenky spolu s fotografií IMEI čísla a vyplnit všechny potřebné údaje.

 

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.