Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyAKCE: Pohodlná sportovní sluchátka Dodocool Wireless V4.1 za pár babek

AKCE: Pohodlná sportovní sluchátka Dodocool Wireless V4.1 za pár babek

Internetový obchod Tomtop.com nabízí ve slevě kvalitní sportovní bezdrátová sluchátka, která odolají i pořádným slejvákům, pokud zrovna budete běhat. Dodocool Wireless V4.1 seženete nyní o 58 procent levněji, takže za ně zaplatíte pouze 320 korun. Doprava do České republiky je zdarma.

Pro připojení sluchátek výrobce zvolil technologii Bluetooth s dosahem až deset metrů, je tu však i technologie NFC, kdy stačí Dodocool Wireless V4.1 pouze přiložit k vašemu smartphonu a je v mžiku spárováno/připojeno.

Na těle sluchátek najdete veškeré ovládací prvky, takže váš telefon můžete nechat klidně v kapse. Své místo na Dodocool Wireless V4.1 si získalo i multifunkční tlačítko, které slouží pro přijmutí hovorů a výrobce nezapomněl ani na funkci handsfree.

Co se zvuku týče, přítomen je audiokodek aptX HD Audio od Qualcommu a technologie CVC 6.0, která se stará o aktivní potlačení okolního hluku. Díky certifikaci IPX 4 sluchátkům neuškodí ani pořádnáý slejvák, můžete s nimi tedy běhat bez obav i za deště.

Na jedno nabití sluchátka mají vydržet přehrávat hudbu až po dobu 10 hodin, v pohotovostním režimu pak dokonce 180 hodin. O stavu nabití akumulátoru informuje šikovně umístěná LED, případně to, kolik vám ještě zbývá šťávy, můžete zkontrolovat v notifikační liště telefonu.

Cena

Bezdrátová sportovní sluchátka Dodocool Wireless V4.1 můžete zakoupit v internetovém obchodě Tomtop.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře