Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung pro nové majitele Galaxy S7 (edge) spouští soutěž o 100 UHD...

Samsung pro nové majitele Galaxy S7 (edge) spouští soutěž o 100 UHD televizorů

Během letní speciální nabídky mají noví majitelé smartphonů Galaxy S7 a S7 edge možnost vyhrát v soutěži sto UHD televizorů Samsung.

Společnost Samsung dnes spustila unikátní letní akci. V rámci podpory prodeje smartphonů Galaxy S7 a S7 edge mají jejich noví majitelé šanci získat UHD televizor o úhlopříčce 55 palců. Stačí po zakoupení S7 nebo S7 edge správně a co nejrychleji odpovědět na čtyři soutěžní otázky.

V šesti týdenních kolech se bude bojovat o 14 televizorů, v posledním sedmém týdnu pak dokonce o 16 UHD TV Samsung UE55KU6652UXXH. Ve hře jsou tak ceny za čtyři miliony korun a nabídka potrvá od 27. června do 14. srpna 2016.

Zákazník, který zakoupí Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge, se zaregistruje na www.samsung-bonus.eu a po přihlášení může odpovídat na aktuální otázky týdne. Pokud nemá štěstí v daném týdnu, může se přihlásit zase další pondělí a soutěžit znovu.  Kompletní pravidla jsou dostupná zde.

Samsungy Galaxy S7 a S7 edge jsou na českém trhu od března a jejich majitelé si mohou vybrat z široké řady příslušenství včetně brýlí pro virtuální realitu Gear VR, anebo zcela nového fitness náramku Gear Fit2.

59715

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře