Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung připravil speciální program před zahájením prodeje Galaxy S6 a S6 edge

Samsung připravil speciální program před zahájením prodeje Galaxy S6 a S6 edge

Samsung si připravil v souvislosti se zahájením prodeje mobilních telefonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na českém a slovenském trhu originální program pro veřejnost. Každý večer od středy 15. do pátku 17. dubna bude probíhat mezi 20. a 23. hodinou promítání spotů s prvky videomappingu na vodárenskou věž u Galerie Mánes.

Navíc od 15. do 16. dubna bude v prostorách Galerie Mánes probíhat výstava nových modelů Galaxy S6 a S6 edge, včetně jejich příslušenství.

„Chceme veřejnosti co nejvíce přiblížit naše vlajkové lodě Samsung Galaxy S6 a S6 edge, a to ještě před oficiálním zahájením prodeje,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Výstava modelů Galaxy S6 a S6 edge v Galerii Mánes bude probíhat ve středu a ve čtvrtek 15. – 16. dubna od 10:00 do 21:00 hodin. Ta bude navíc doplněna soutěží o 6 kusů modelu S6, přičemž vyhrát může skutečně každý. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a zatočit si na výherním kole. „Kromě hlavních výher, které jsme do soutěže přichystali, obdrží všichni soutěžící cenu útěchy, například kvalitní diáře Moleskine či jiné drobné ceny,“ dodává Šebek.

V Galerii Mánes mohou zájemci navštívit tzv. „Experience“ zónu, ve které se budou nacházet velké stoly s mobilními telefony. Opodál se bude nacházet „Chill out“ zóna, kde si budou moci zájemci vyzkoušet mobilní virtuální realitu s Gear VR.

s6_letak

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře