Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkySamsung přináší do svých televizí aplikaci Apple TV a podporu technologie AirPlay...

Samsung přináší do svých televizí aplikaci Apple TV a podporu technologie AirPlay 2

Společnost Samsung oznámila, že počínaje včerejším dnem jsou všechny její chytré televizory pro rok 2019 a vybrané modely pro rok 2018 s aktualizovaným firmwarem ve více než 100 zemích světa vybaveny zbrusu novou aplikací Apple TV a ve 176 zemích nabízí podporu technologie AirPlay 2. Na obě tyto služby se mohou těšit i zákazníci v České republice a na Slovensku.

Uživatelé mohou jednoduše zvolit ikonu aplikace Apple TV, která je plně integrována do chytrého televizoru a získat tak přístup ke všem svým filmům a televizním pořadům zakoupeným prostřednictvím iTunes a prohlížet více než 100 000 filmů a televizních pořadů, které si lze na iTunes zakoupit či zapůjčit, včetně titulů v rozlišení 4K HDR, a to v původní kvalitě obrazu.

Zákazníci se také mohou v aplikaci Apple TV přihlásit k odběru kanálů Apple TV a sledovat je na vyžádání přímo v aplikaci, přičemž zaplatí pouze za ty, které chtějí. Uživatelé uvedených modelových řad chytrých televizorů si mohou v aplikaci Apple TV vychutnat Apple TV+, originální službu společnosti Apple umožňující odběr videí, až bude tato služba na podzim spuštěna. Díky tomu, že televizory Samsungu podporují technologii AirPlay 2, mohou nyní zákazníci snadno přehrávat videa a další obsah ze svého iPhonu, iPadu nebo Macu přímo na TV.

V neposlední řadě Samsung uvádí, že aplikace Apple TV bezproblémově spolupracuje s jeho službami určenými pro chytré televizory, jako jsou Universal Guide, Bixby a Search, a nabízí tak konzistentní zážitek na celé platformě výrobků.

Seznam podporovaných televizí: 

  • Samsung FHD/HD 4, 5 Series (2018)
  • Samsung QLED 4K Q6, Q7, Q8, Q9 Series (2018 a 2019)
  • Samsung QLED 8K Q9 Series (2019)
  • Samsung The Frame Series (2018 a 2019)
  • Samsung The Serif Series (2019)
  • Samsung UHD 6, 7, 8 Series (2018 a 2019)
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře