Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Navizoo spojuje milovníky zvířat a naučí vše o zvířecí říši

Aplikace Navizoo spojuje milovníky zvířat a naučí vše o zvířecí říši

Aplikace Navizoo byla původně první zoo navigací, která zmapovala desítky zoologických zahrad po celém světě. Pro letošní sezónu si vývojáři připravili nové interaktivní funkce, které návštěvníkům a milovníkům zvířat umožní získat o zvířatech více informací a zahrát si vzdělávací hry. 

Pro sezónu 2019 tým startupu vylepšil aplikaci o interaktivní funkce, které mají rozšířit znalosti uživatele o zvířecí říši, ale zejména mají propojit offline zážitek z návštěvy zoo s online funkcemi aplikace. První významnou funkcí jsou kvízy, které mohou uživatelé hrát přímo během návštěvy zoo nebo i doma. Druhou novinkou jsou vylepšené interaktivní mapy zoo, které jsou obohaceny o popisky zvířat a atrakcí. 

 

Dalším rozšířením jsou puzzle se stovkami obrázků, které mohou uživatelé skládat a poznávat tak nové druhy zvířat. Kromě nových funkcí Navizoo rozšiřuje i počet zoologických zahrad, ve kterých mohou uživatelé plnohodnotně využívat všechny funkce.

Aktuálně Navizoo obsahuje 30 zoologických zahrad v České republice, Maďarsku, Rakousku, Polsku, Německu, Itálii, Nizozemsku a na Slovensku. Aplikace funguje na platformě Android a iOS.

[appbox appstore id1384311811]

[appbox googleplay com.navizoo.navizooapp]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře