Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung představuje příslušenství k nových tabletům Galaxy Tab S

Samsung představuje příslušenství k nových tabletům Galaxy Tab S

Jihokorejský výrobce představil příslušenství pro tablety řady Galaxy Tab S. Každý doplněk byl navržen v souladu s elegantním a moderním designem nových přístrojů, tvrdí Samsung.

Zákazníci budou mít na výběr z několika elegantních pouzder. Například polohovací pouzdro Book Cover se přizpůsobí třem různým úhlům pohledu, takže umožňuje zaujmout co nejpohodlnější pozici při sledování videa, čtení nebo psaní. Pro uživatele, kteří hledají stejnou ochranu zařízení jako v případě pouzdra Book Cover, ale chtějí štíhlejší provedení, nabídne Samsung pouzdro Simple Cover, které tabletu perfektně padne a je lehké.

K posílení funkčnosti a produktivity nových tabletů přispívá také pouzdro s bluetooth klávesnicí. Je speciálně navržená, aby poskytovala stejné možnosti jako klávesnici notebooku. Současně je více optimalizovaná pro uživatele zařízení z hlediska funkcí i tvaru.

Pouzdra a příslušenství budou k dispozici pro tablety Galaxy Tab S ve velikosti 10,5 i 8,4 palce současně s jejich uvedením na trh. Zatím se počíná s červencem. Doporučené ceny jednotlivých modelů najdete ZDE. K dispozici majitelům tabletů bude také široká škála prémiových audio produktů Level.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/stabgalaxyt/“/]

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře