Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySamsung představil v Londýně novinky ze světa počítačů a smartphonů s Windows...

Samsung představil v Londýně novinky ze světa počítačů a smartphonů s Windows a Androidem [záznam]

Samsung na akci Premiere v Londýně odtajnil několik mobilních zařízení s operačními systémy Windows 8 a Google Android. Korejský výrobce také poprvé fyzicky ukázal odolnou variantu Galaxy S4 Active a zmenšeninu Galaxy S4 mini. Tohle všechno, samozřejmě včetně nemalého množství vaty, si nyní můžete prohlédnout ze záznamu.

V londýnském Earl’s Court byl představený např. fotoaparát Galaxy NX, což je model s výměnnými objektivy a 20,3MPx snímačem, jehož zadní straně dominuje 4,8palcový displej, který využívá výhod operačního systému Android,

Kromě toho došlo k odhalení konvertibilního tabletu s Windows 8 schopného spouštět programy určené pro systém Android s názvem ATIV Q (má 13″ displej s rekordním rozlišením 3200 × 1800 bodů) a nejtenčího tabletu na světě s Windows 8, který se bude prodávat pod názvem ATIV Tab 3.

Novináře zaujala také odolná verze Galaxy S4 a prcek Galaxy S4 mini s qHD displejem.

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře