Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung pravděpodobně navýší objem výroby Galaxy S6 Edge a to až trojnásobně

Samsung pravděpodobně navýší objem výroby Galaxy S6 Edge a to až trojnásobně

Začalo to jako nenápadný technologický experiment, který měl spíše šokovat, nežli upoutat masy. Alespoň tak jsme to při představení Samsungu Galaxy S6 Edge cítili. Nyní však společnost uvažuje o navýšení objemu jeho výroby a to až trojnásobně. 

Za podcenění výroby Samsungu Galaxy S6 Edge může právě skutečnost, že ani sám výrobce v masový úspěch smartphonu na počátku moc nevěřil. Nyní ovšem čelí obrovské spoustě předobjednávek a na vzniklou situaci chce zareagovat až trojnásobným navýšením objemu výroby.

Podle jihokorejských médií Samsung aktuálně shání subdodavatele dotykových panelů, neboť jeho současný partner, společnost Alps Electronic navýšení výroby Galaxy S6 Edge nedokáže pokrýt. Zdali to Samsung s horlivostí nepřehnal a zakřivený smartphone nebude jenom extravagantní kousek vhodný leda tak k upoutání pozornosti, se dozvíme už za několik dní. První kusy Samsungu Galaxy S6 Edge by se k lidem měly dostat už v průběhu dubna.

Samsung_Galaxy_S6_edge-main

Zdroj: SamMobile

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře