Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung patří mezi největší inovátory na světě, tento rok získal už 3000...

Samsung patří mezi největší inovátory na světě, tento rok získal už 3000 patentů

Podle spousty patentů, které si společnost Samsung nechala od začátku tohoto roku vystavit, se dá předpokládat, že Samsung S6 se zahnutým displejem nebyl jediným inovativním zařízením, jehož se od společnosti v nejbližší době dočkáme. 

V období od 1. ledna do 30. května společnost Samsung získala přesně 3052 patentů. V počtu patentů ji předehnala pouze technologická společnost IBM, která si jich nechala schválit ještě o 7 více (3059).

Na třetím místě se umístila společnost Canon. Ta získala „pouhých“ 1782 patentů. Za společností Canon pak následují společnosti LG, Google, Sony, Microsoft, Qualcomm, Toshiba a Panasonic. O jedno místo se pak do první desítky nevešla společnost Apple se 780 patenty.

Žebříček největších inovátorů světa byl uveřejněný na webu Sqoop. Při jeho tvorbě brali autoři v potaz pouze údaje z Amerického patentového úřadu. Žebříček v plném znění najdete na obrázcích níže.

patenty-1

patenty-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře