Samsung otevření nové prodejny na Smíchově podpořil slevami na mobily a TV


Samsung otevření nové prodejny na Smíchově podpořil slevami na mobily a TV

Produkty společnosti Samsung jsou od dnešního dne k dostání také ve znovuotevřené značkové prodejně v obchodním centru Nový Smíchov na pražském Andělu. Během prvních tří dnů se můžou zákazníci těšit na zajímavé slevy. Například chytrý telefon Galaxy A9 je k dostání pouze za 9 990 Kč a všechny QLED televizory nabízí výrobce se slevou 15 procent.

Ke znovuotevření prodejny mohou první zákazníci od 15. do 17. února využít zajímavou promoakci. Za zvýhodněnou cenu 9 990 Kč bude k dispozici první mobilní telefon se čtyřmi zadními fotoaparáty Galaxy A9. A o 15 % levnější budou i veškeré modely QLED televizorů – včetně typu QE75Q9FN o úhlopříčkách od 55 palce do 75 palce, nebo variant QLED 8K vybavených umělou inteligencí 8K AI Upscaling.

Prodejna prošla v posledních týdnech rekonstrukcí a největší inovací je moderní TV stěna, kde si zákazníci mohou vyzkoušet nejnovější QLED TV. Oproti někdejší podobě se změnil také design průčelí obchodu a dalšího vybavení. V prodejně nově sídlí také servisní konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení Galaxy.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.