Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung otevření nové prodejny na Smíchově podpořil slevami na mobily a TV

Samsung otevření nové prodejny na Smíchově podpořil slevami na mobily a TV

Produkty společnosti Samsung jsou od dnešního dne k dostání také ve znovuotevřené značkové prodejně v obchodním centru Nový Smíchov na pražském Andělu. Během prvních tří dnů se můžou zákazníci těšit na zajímavé slevy. Například chytrý telefon Galaxy A9 je k dostání pouze za 9 990 Kč a všechny QLED televizory nabízí výrobce se slevou 15 procent.

Ke znovuotevření prodejny mohou první zákazníci od 15. do 17. února využít zajímavou promoakci. Za zvýhodněnou cenu 9 990 Kč bude k dispozici první mobilní telefon se čtyřmi zadními fotoaparáty Galaxy A9. A o 15 % levnější budou i veškeré modely QLED televizorů – včetně typu QE75Q9FN o úhlopříčkách od 55 palce do 75 palce, nebo variant QLED 8K vybavených umělou inteligencí 8K AI Upscaling.

Prodejna prošla v posledních týdnech rekonstrukcí a největší inovací je moderní TV stěna, kde si zákazníci mohou vyzkoušet nejnovější QLED TV. Oproti někdejší podobě se změnil také design průčelí obchodu a dalšího vybavení. V prodejně nově sídlí také servisní konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení Galaxy.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře