Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkySamsung a Nike nabídnou aplikaci Nike+ Running v zahnutých hodinkách Gear S

Samsung a Nike nabídnou aplikaci Nike+ Running v zahnutých hodinkách Gear S

Společnosti Samsung Electronics a Nike uzavřely partnerství, jehož výsledkem bude možnost využívání aplikaci Nike+ Running v chytrých hodinkách Samsung Gear S. Tato aplikace využívá možnosti připojení hodinek Gear S přes Bluetooth a 3G sítě, a vůbec poprvé tak jejich uživatelům umožní vychutnat si kondiční běh v pojetí společnosti Nike.

Na chytrých hodinkách Gear S bude aplikace Nike+ Running již předinstalována, takže uživatelé mohou nechat své telefony doma a přesto zaznamenávat uběhnuté trasy do mapy, sledovat svůj pokrok a udržovat si i při pohybu motivaci stále před očima. Během tréninku si kondiční běžci mohou kdykoli pouhým pohledem na zápěstí snadno zkontrolovat veškeré informace včetně uběhnuté vzdálenosti, času, tempa, tepové frekvence nebo naběhaných bodů NikeFuel. Aplikace také obsahuje vestavěný hudební přehrávač, který běžcům umožňuje vybírat hudbu ze seznamu skladeb pouhým poklepáním. GPS přijímač, který je integrovaný do hodinek, běžcům umožní kontrolovat trasu a rychlost.

„Aplikace Nike+ Running mění způsob, jakým lidé vnímají sport. Motivuje běžce, aby běhali dále, rychleji a častěji tím, že vede záznamy o jejich sportovních výkonech, oslavuje jejich úspěchy, podporuje individuální trénink a umožňuje soutěžit s přáteli a sdílet běhy na sociálních sítích,“ uvedl Adam Roth, viceprezident Nike Global Running Brand Marketing.

Od svého uvedení na trh v roce 2006 dává Nike+ Running běžcům možnost sledovat, měřit, sdílet a porovnávat své běhy s globální komunitou sportovců. Aplikace Nike+ Running využívá technologii GPS k mapování běhů, poskytuje statistiky o okamžité rychlosti a vzdálenosti a o běžeckých úspěších uživatelů.

Nabízí zábavné motivační funkce jako Nike+ Challenges, pozdravy od přátel, sdílení fotografií na sociálních sítích, živé audio ohlasy a možnost výběru hudby. Funkce Nike+ Coach nabízí komplexní tréninkové programy, které běžcům pomáhají připravit se na závody. Členové komunity Nike+ Running po celém světě mají na svém kontě už přes 1,5 miliardy uběhnutých kilometrů.

Samsung-Partners-with-Nike-Launches-Nike+-Running-App-

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře