Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung na hraně jde do prodeje. V Česku za Galaxy Note Edge...

Samsung na hraně jde do prodeje. V Česku za Galaxy Note Edge zaplatíte 23 499 Kč

Společnost Samsung začíná tento týden prodávat dlouho očekávaný Note Edge. Doporučená maloobchodní cena technicky neobyčejného smartphonu je 23 499 korun s DPH. Dražší je u nás už jen iPhone 6 s kapacitou paměti 128 GB a větší iPhone 6 Plus s pamětí 64 a 128 GB.

Samsung Galaxy Note Edge vychází výbavou z běžnějšího modelu Note 4. V podstatě jedinou větší odlišností je právě displej, který je u Edge zahnutý.

Netradiční smartphone je poháněn čtyřjádrovým 2,7GHz procesorem, operační paměť má velkorysou kapacitu 3 GB. Uživatelské úložiště, na kterém je nainstalován systém Android 4.4 KitKat spolu s rozhraním TouchWiz UX pak má velikost 32 GB. Hlavní fotoaparát má 16Mpx snímač, pro selfie zachycené čelním fotoaparátem je pak maximem rozlišení 3,7 Mpx

Galaxy Note Edge v černé barvě bude k dispozici ve značkových prodejnách Samsungu a u vybraných prodejců. Doporučená maloobchodní cena je stanovena na 23 499 Kč včetně DPH.

Samsung GALAXY Note Edge_LS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře