Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung na MWC ukáže skládací telefon. Ale jen vyvoleným

Samsung na MWC ukáže skládací telefon. Ale jen vyvoleným

Už příští rok bychom se v obchodech měli dočkat ohebných smartphonů, které bude možné například přeložit napůl. Nově zveřejněná informace dokonce tvrdí, že Samsung svůj prototyp flexibilního mobilu vybraným partnerům ukáže už na nadcházejícím veletrhu MWC.

O příchodu flexibilních telefonů se spekuluje už několik let, nikdy jejich živé prezentaci ale nebylo tak blízko jako nyní. Samsung vyvíjí ohebný smartphone pod interním označením Project Valley a už několik měsíců se ví, že ohebné mobily tohoto výrobce dostanou vlastní produktovou řadu Galaxy X.

Jak by první model ze série Galaxy X mohl vypadat, ukazuje patent Samsungu, který se dříve objevil na stránkách jihokorejského patentového úřadu. V narovnaném stavu bude mobil vypadat jako běžný chytrý telefon, ovšem bude možné ho v polovině ohnout a složit.

Kromě ohebného smarpthonu by měl jihokorejský gigant ve vyhraněném prostoru na akci Mobile World Congress představit vyvoleným novinářům a partnerům z řad prodejců a operátorů i novinky z oblasti zobrazovacích panelů.

11

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře