Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAsus ROG Centurion je nový herní headset s prostorovým zvukem

Asus ROG Centurion je nový herní headset s prostorovým zvukem

Sluchátková souprava ROG Centurion zaujme především hráče, kterým nabídne 7.1kanálový prostorový zvuk a digitální mikrofon. Novinka slibuje čistou herní komunikaci a vysoký komfort díky vyměnitelným náušníkům z kvalitních materiálů.

Headset Centurion ze světoznámé řady ROG (Republic of Gamers) je vybaven deseti samostatnými neodymovými magnetickými měniči a také flexibilním digitálním mikrofonem, který je zasunovací a měl by zajistit ničím nerušenou komunikaci se spoluhráči.

Sluchátka jsou dodávána i se zvukovým nástrojem Sonic Studio, díky kterému získáte plnou kontrolu nad širokou škálou zvukových funkcí, jako je ekvalizér či úprava jednotlivých kanálů 7.1 prostorového zvuku. Zatímco většinu zvukových nástrojů je nutné ovládat ve více oknech, Sonic Studio zobrazuje všechny potřebné ovládací prvky zvuku na jediné obrazovce, takže nastavení je snazší a rychlejší.

ROG Centurion_True 7.1 headset

Mimo softwarového ovládání zvuku je headset vybaven také USB audio stanicí s ovládacími prvky, které lze použít během hraní. Patří mezi ně ovládání hlasitosti pro mikrofon i každý kanál prostorového zvuku, a čtyři herní audio-profily pro jednotlivé herní scénáře, jako například zvýraznění střelby v FPS střílečkách.

Herní headset ROG Centurion se začne v Česku a na Slovensku prodávat koncem února za 6 699 Kč, resp. 249,90 eur s DPH.

ROG Centurion_True 7.1 stand

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře