Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung má problém! Galaxy S6 edge má už z výroby poškrábaný displej

Samsung má problém! Galaxy S6 edge má už z výroby poškrábaný displej

Samsung Galaxy S6 edge je jedním z nejkrásnějších smartphonů dneška. Jeho dominantou je nádherný Super AMOLED displej zaoblený po obou bocích. Ten se ovšem paradoxně už v několika případech stal důvodem k vrácení telefonu.

Na fóru XDA Developers stále více kupujících tvrdí, že po vybalení Galaxy S6 edge zjistili problémy na okrajích i na ploše displeje, a to konkrétně škrábance. To ale není vše, zobrazovače údajně často také vykazují mrtvé pixely.

Vedoucí představitelé Samsungu si nyní určitě přejí, aby podobných případů bylo co nejméně, nebo aby se o nich alespoň nehovořilo.

V posledních kvartálech totiž firma vykazovala nižší tržní podíl, což se samozřejmě projevilo i na financích ve firemní kase. Tandem Galaxy S6 a S6 edge jsou, zdá se, právě těmi přístroji, které by mohly nepříznivý trend posledních měsíců zvrátit a nastartovat období růstu.

2

3

4

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Kravina jak mraky, praveze si firma Samsung praje, aby sa o nej hovorilo, kazda reklama zadara je reklama, to vedia uz 30rokov u Apple

  2. Jako by jste tohle nemohlo stat …… stejne je tohle kravina uz vidim jak samsung si na mobilu necha poskrabany displey kdyz chce prekonat apple ._. stejne je to same jako jak vysel Iphone 6 jak se dal ohnout to same je i ted proste chtej ty mobily svrhnout ……..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře