Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLG G2 dostává aktualizaci na Android 5.0 Lollipop

LG G2 dostává aktualizaci na Android 5.0 Lollipop

Společnost LG pokračuje v aktualizacích svých modelů na nejnovější systém Android 5.0 Lollipop. Nyní update dorazil na model G2, který se těší ukázkové podpoře již rok a půl.

O vydání důležité systémové aktualizace pro LG G2 informovaly jako první americké servery, které upozorňovaly, že Lollipop míří na modely určené pro operátora Verizon.

Aktualizace je momentálně podle webu lg-phone-firmware.com dostupná už i pro Itálii, Maďarsko, Portugalsko, Španělsko a další. Česká republika zatím do seznamu zařazena nebyla.

Android 5.0 Lollipop přináší změny, kterých si všimnete hned na první pohled. Těšit se můžete na Material Design, pozměněná virtuální tlačítka, novou notifikační lištu, přepracované notifikace na uzamykací obrazovce a další vylepšení, ať už ty, které zvýší výkon, bezpečnost nebo stabilitu.

lgZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře