Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung k novým SSD daruje střílečku Far Cry 5 zdarma!

Samsung k novým SSD daruje střílečku Far Cry 5 zdarma!

Společnost Samsung si připravila dárek v podobě počítačové hry Far Cry 5, kterou věnuje svým zákazníkům při zakoupení vybraných modelů SSD. Při nákupu u prodejců Alza, Comfor, CZC, Mironet, T.S. Bohemia a X-Diablo zákazník obdrží kód pro volné stažení hry, akce trvá do 31. května.

Modely 860 PRO a 860 EVO jsou nejnovějšími přírůstky Samsungu v produktové řadě SSD s rozhraním SATA. Jihokorejský výrobce je představil na začátku letošního roku, kdy se konal veletrh CES. Oba datové nosiče jsou určeny pro spotřebitele vyžadující rychlý a spolehlivý výkon při nejrůznějších typech nasazení od běžného využití v osobním počítači až po náročné aplikace při zpracovávání grafiky náročných operací.

Co se týče Far Cry 5, tak pátý díl populární akční série zavádí hráče do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se musíte postavit tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká vás obrovská otevřená krajina, kde budete rekrutovat povstalce, lovit zvířata a prohánět se ve všech vozidlech, co vám přijdou pod ruku.

Hra samotná vyšla 27. března na počítače s Windows, PlayStation 4 a Xbox One.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře