Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Gear S3 míří do českých prodejen. Dostupné budou od 2. prosince

Samsung Gear S3 míří do českých prodejen. Dostupné budou od 2. prosince

Počítali jsme s tím, že dorazí koncem listopadu, ale nakonec to o pár dní nestihnou. Oficiální prodej chytrých hodinek Gear S3 v ČR bude zahájen 2. prosince, přičemž obě verze (frontier i classic) budou k dostání za cenu 10 990 Kč. Informovala o tom společnost Samsung.

„Gear S3 jsou významným přírůstkem v portfoliu chytrých hodinek a jsou inspirované klasickými hodinkami tradičních výrobců proto, aby mohly uživatelům nabídnout prémiový a nadčasový vzhled,” řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu a nositelných zařízení divize Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics.

Samsung Gear S3 se budou prodávat ve variantách frontier a classic. Kromě moderních technologií nabízejí rovněž odolnost vůči vodě a prachu (stupeň krytí IP68) a robustnější varianta frontier rovněž splňuje armádní standard odolnosti MIL-STD-810G.

Uživatelé mohou prostřednictvím hodinek monitorovat své denní aktivity díky GPS a aplikacím S Health, výškoměru, tlakoměru či rychloměru. Přehled získají také o venkovních podmínkách včetně nadmořské výšky a atmosférickém tlaku, dále o náhlých změnách počasí či vzdálenosti, kterou urazili.

Detailnější specifikace Gear S3 najdete v našem starším článku.

160831124037-samsung-gear-s3-780x439

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře