Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Tab S 8.4 se během hraní přehřál a zdeformoval se...

Samsung Galaxy Tab S 8.4 se během hraní přehřál a zdeformoval se mu zadní kryt

Hraní na tabletu je velká švanda jen do chvíle, než se vám vinou nadměrného zahřívání zdeformuje jeho zadní kryt v ruce.

A je to tu zase. Další člověk na internetu naříká, že se mu důsledkem vysoké teploty poškodilo mobilní zařízení. Naštěstí tentokrát nic neexplodovalo a nikdo nebyl zraněn.

Nejnovější zpráva nás zavádí do Ruska, kde si nešťastný majitel tabletu Galaxy Tab S 8.4 stěžuje na to, že se jeho přístroji zdeformoval zadní kryt. S tabletem přitom nedělal nic neobvyklého, jen pařil milované hry.

V poničeném přístroji tikala čipová sada Exynos 5 Octa. Jednalo se tedy o WiFi verzi. Samsung nabízí tablet i s LTE modulem a hardwarem Snapdragon 800 od Qualcommu.

Kromě Rusa si na poškození nových tabletů Samsungu kvůli nadměrnému přehřívání zatím nikdo jiný nestěžoval. Možná se mu nedopatřením podařilo najít hluboko v systému ukrytou funkci S-Heat. Ale kdo ví…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře