Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 zažije premiéru na náměstí Republiky. Přijďte se podívat

Samsung Galaxy S7 zažije premiéru na náměstí Republiky. Přijďte se podívat

Od pondělí 29. února se mohou zájemci poprvé seznámit s novým chytrým telefonem Galaxy S7 a S7 edge na náměstí Republiky v Praze. Samsung připravil jedinečnou akci, která potrvá až do neděle 6. března, a to denně od 10:00 do 20:00 hodin. Návštěvníci si zde budou moci vyzkoušet obě novinky a v případě zájmu využít možnost předobjednávky, v rámci které získají navíc brýle pro virtuální realitu Gear VR. Tu mohou vyzkoušet přímo na místě, stejně jako spoustu dalších produktů z portfolia výrobce.

Po celou dobu akce bude probíhat soutěž, do které se může zapojit kdokoliv starší 15 let. Každý účastník si odnese drobný dárek a každý den jeden soutěžící získá i hlavní denní cenu, voucher na Gear VR. Podmínkou je co nejpřesněji odpovědět na tipovací otázku. Pokud bude více správných odpovědí v jeden den, bude rozhodovat čas příchodu. Gear VR budou jednotlivým denním vítězům následně zaslány na jimi zvolenou adresu.

Každý návštěvník si bude moci rovněž vyzkoušet hlavní přednosti nových modelů, a to prachu a voděodolnost nebo možnosti fotoparátu, který si výborně poradí i se špatnými světelnými podmínkami.

Nejnovější modely smartphonů společnosti Samsung se začnou v České republice prodávat v pátek 11. března. Galaxy S7 bude k dostání za cenu 19 799 Kč s DPH (32 GB), zakřivený Galaxy S7 edge za 22 599 Kč s DPH (32 GB).

25-500x281

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře